cloud-pamaciba2019-11-05T11:12:16+00:00

Kā ielādēt failu un pamata funkcijas.

Lai augšupielādētu kādu failu, izvēlieties faila ielādes opciju zem plus ikonas. Atrodiet vajadzīgo failu un spiediet atvērt.Izvēloties daudzpunktes ikonu, failu jūs varēsiet: pievienot pie favorītiem, pārdēvēt, nokopēt vai pārvietot, kā arī lejupielādēt vai izdzēst.

Kā izveidot jaunu dokumentu?

Zem plus ikonas, jūs atradīsiet vairākas opcijas ar dokumentu izveidi. Jūs varat veidot teksta dokumentu, izklājlapas, diagrammas, kā arī prezentācijas. Lai izveidotu jaunu dokumentu vienkārši ievadiet nosaukumu un spiediet Enter. Dokumentus varat veidot ērtā, saprotamā un jau pazīstamā veidā.

Kā dalīties ar failu?

Lai koplietotu failus, izvēlieties Dalīties ikonu. Jūs varat koplietot failus ar citiem grupas locekļiem un izvēlēties piešķirt failu koplietošanas vai labošanas atļauju. Tāpat jūs varat koplietot failus kā publisku vai ar paroli aizsargātu saiti ar iespēju uzstādīt saites derīguma termiņu.

Kā atjaunot izdzēsto failu?

Ja esat izdzēsis kādu failu, kur vēlaties atgūt, dodieties uz Izdzēsto failu mapīti un nospiediet atjaunošanas pogu.

Faila detaļas.

Faila detaļas paver iespēju par katru konkrēto failu uzsākt sarunu, vērot aktivitāti, komentēt, koplietot failu, kā arī pārskatīt visas faila versijas un atjaunot tās, ja nepieciešams.

Activity sadaļa.

Aktivitāšu sadaļā, jūs varat vērot visas aktivitātes, kas veiktas iekš noonCLOUD. Jūs varat vērot visas darbības, ko veicāt jūs vai kāds cits, kā arī aktivitātes, kas veiktas jebkurā no noonCLOUD sadaļām. Personīgajā izvēlnē ir arī iespēja konfigurēt individuālo aktivitāšu iestatījumus. Izmantojot šo opciju, jūs varat kontrolēt, kuras darbības skatat tikai jūs, kuras ir pieejamas tiešsaistē, un par kurām regulāri saņemsiet e-pasta ziņojumu kopsavilkumu.

Chat sadaļa.

Aktivitāšu sadaļā, jūs varat vērot visas aktivitātes, kas veiktas iekš noonCLOUD. Jūs varat vērot visas darbības, ko veicāt jūs vai kāds cits, kā arī aktivitātes, kas veiktas jebkurā no noonCLOUD sadaļām. Personīgajā izvēlnē ir arī iespēja konfigurēt individuālo aktivitāšu iestatījumus. Izmantojot šo opciju, jūs varat kontrolēt, kuras darbības skatat tikai jūs, kuras ir pieejamas tiešsaistē, un par kurām regulāri saņemsiet e-pasta ziņojumu kopsavilkumu.

Circles sadaļa.

Definēto grupu veidu apraksts

1. Personīgais loks ir to lietotāju saraksts, kurus pazīst tikai īpašnieks.
2. Publiskais loks ir atvērtā grupa. Ikviens var redzēt un pievienoties grupai, kā arī piekļūt grupā koplietotajiem failiem.
3. Slēgtajam lokam, ir nepieciešams moderatora ielūgums vai apstiprinājums, lai tam pievienotos. Jebkurš var atrast šo grupu un izveidot pieprasījumu pievienoties; bet tikai lietotāji redz, kurš ir tās lietotājs un var iegūt pieeju koplietotajiem failiem.
4. Slepenais loks ir slēpta grupa, kuru var redzēt tikai tās dalībnieki vai cilvēki, kas zina precīzu loka nosaukumu. Tie, kas nav grupā, šo loku nevarēs atrast, izmantojot meklēšanas joslu.

Kā izveidot definēto grupu.

Lai izveidotu definētu lietotāju grupu, ievadiet grupas nosaukumu un izvēlieties tās veidu. Pievienojiet cik dalībniekus vēlaties. Paplašinātos uzstādījumos varat pievienot arī grupas aprakstu. Ja vēlaties izdzēst grupu, vienkārši nospiediet izdzēšanas pogu.  Šīs lietotāju grupas, pēc tam var tikt izmantotas koplietošanas mērķiem. Tās ļauj jums ātri un ērti koplietot failus starp speciāli atlasītiem lietotājiem. Tāpat jūs varat atzīmēt vai vēlaties, lai kāds cits lietotājs var rediģēt šo failu.

Kā izveidot jaunu kalendāru?

Lai izveidotu jaunu kalendāru, ievadiet tā nosaukumu un spiediet Enter. Jūs varat pievienot, cik kalendārus vēlaties. Pēc tam jūs varat labot kalendāru un personalizēt tā krāsu, izveidot saiti, lejupielādēt vai izdzēst to. Jūs arī varat koplietot kalendāru ar kādu lietotāju, izvēloties vai šim lietotājam ir pieeja iekļaut izmaiņas kalendārā.

Kā izveidot jaunu kalendāra ierakstu.

Lai izveidotu jaunu kalendāra ierakstu, izvēlieties datumu, Ievadiet notikuma nosaukumu, izvēlieties kalendāra veidu, kā arī atzīmējiet notikuma laiku. Paplašinātajā izvēlnē jūs varat ievadīt notikuma vietu, aprakstu, tāpat jūs varat pievienot notikuma dalībniekus, izveidot atgādinājumus, kā arī uzstādīt cik bieži šo notikumu nepieicešams atkārtot.

 

Notes sadaļa.

Lai sāktu rakstīt, izvēlieties jaunas piezīmes opciju. Izveidojiet cik piezīmes nepieciešams. Pēc tam, jūs varat veidot šīm piezīmēm kategorijas, lai tās būtu vieglāk pārvaldīt. Ja kāda piezīme vairs nav vajadzīga, to var ātri un vienkārši izdzēst.

Kā izveidot jaunu projektu.

Lai izveidotu jaunu projektu, vienkārši sāciet vadīt Projekta nosaukumu un personalizējiet to ar krāsu. Katrā projektā, jūs varat izveidot vairākas kaudzītes ar saviem nosaukumiem. Zem katras kaudzītes, jūs varat izveidot uzdevumu kartītes cik nepieciešams. Uzdevumu kartīti variet noglabāt vai izdzēst, ja tā vairs nav vajadzīga. Šīs kartītes jūs varat ātri un ērti pārvietot starp kaudzītēm.

Kā pielāgot uzdevumu kartītes?

Izveidojot uzdevumu kartītes, jūs varat katrai pielāgot dažādus parametrus. Nospiediet uz uzdevumu kartītes, lai atvērtu šos uzstādījumus. Izvēlieties uzdevumu kartītes tagus, piešķiriet uzdevumu sev vai kādam citam lietotājam, izvēlieties uzdevuma izpildes laiku, pievienojiet aprakstu, pielikumu, kā arī sekojiet līdzi uzdevuma kartītes veiktajām izmaiņām.

Task sadaļa.

Uzdevumu sadaļā jūs varat izveidot personiskus vai publiskus uzdevumus, kas jums vai jūsu komandai jāpaveic. Pievienojiet jaunu sarakstu, lai saliktu uzdevumus pa kategorijām, piemēram, mārketings, finanses un citi. Lai pievienotu jaunu uzdevumu, vienkārši sāciet rakstīt virsrakstu tekstlodziņā. Kad tas ir izdarīts, nospiediet Enter taustiņu.Tagad jūs varat pārdēvēt šo uzdevumu, iestatīt sākuma un izpildes datumus, atzīmēt to kā svarīgu, iestatīt progresu, pievienot aprakstu vai izdzēst.Katram uzdevumam var pievienot apakšuzdevumus. Kad tas ir pabeigts, vienkārši atzīmējiet to ar ķeksīti.